אודותינו

אודותינו 2018-08-26T20:34:33+00:00

אז במה האתר שלנו שונה מאחרים?

מהו היעוד שלנו?

ומי הם "אנחנו"?

NLP שינוי וצמיחה

האתר "NLP שינוי וצמיחה" שונה מכל אתר אחר שעוסק בנושא NLP, כמו שכל אדם שונה מאדם אחר ואין אנשים דומים או זהים במאת האחוזים.
ברגע שאתם כמבקרי האתר תצליחו למצוא את השונה ואת המשלים למה שעוד לא ידעתם, חוויתם או ראיתם או שמעתם, אז המטרה שלשמה הוקם האתר הושגה!

יחד עם זאת יש לאתר הזה יעוד ומטרה אוניברסליים, שהרבה אנשים שונים יכולים להתחבר לתכניו, כמו: איך לחיות חיים מתוך בחירה, איך להעצים ולצמוח מתוך האפשרויות הקיימות בחיים, איך לראות את המציאות ולקבל השראה לחיים עבור עצמך ועבור הסובבים, איך להפוך חיי הישרדות לחיים בעלי עוצמה, מוטיבציה ונתינה ועוד הרבה נושאים אחרים.
האתר "NLP שינוי וצמיחה" הינו הבית המקצועי למאמנים ולמתאמנים בשיטת NLP בישראל, תוך למידה מתמדת בעזרת מייסדי השיטה והמאמנים הדגולים בארץ ובעולם.
האתר הינו במה מקצועית ומקום יצירת מפגשים אישיים וקבוצתיים עם המאמנים בנושאים רחבים וספציפיים יותר.
האתר הינו חי ונושם, אתר משמע דינמי ומתעדכן, מותאם לצרכים של האנשים השונים, אתר לומד ודוגם מהשטח, אתר שמכוון לרצונות של האנשים!
האתר מייצר ומלמד תכנים אפקטיביים ומעמיקים, אשר יאפשרו לאנשים מכל רמות הידע לחוות את השיטה ולעבור תהליך אישי מעצים ומתמשך לאורך זמן.
המטרה הנוספת של האתר, הינה לקדם את ה NLP בישראל ולהפוך את השיטה לנגישה, על כל מרכיביה לאוכלוסיות רחבות ומגוונות, לארגונים, לעסקים, וכן לכל אדם השואף למימוש עצמי, איכות חיים גבוהה ומצוינות בכל תחום.

המדריכים באתר

מעוניינים להיות מאמנים באתר | אתם יכולים לצור איתנו קשר ותוכלו להנות שירות מרכזי לNLP


מאמנת NLP, Science Student
תמרה סיטניאקובסקי

מנחת NLP – בוגרת "מכללת NLP לשם שינוי" | מנחה אנשים ליצירת מחשבות, רגשות והתנהגויות, מתוך בחירה חופשית. מובילה לשינוי של הרגלים, דפוסים ואוטומטים


New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

Phone: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

Fax: 458 761-9562

Web: ThemeFusion

פוסטים אחרונים